

9 130 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| TDP | 125W |
| Артикул | CR-1400 White |
| Вес | 0.64 |
| Габариты (ШхГхВ) | 93x78x126 мм |
| Гарантия | 1 год |
| Новинка | Нет |
| Объём | 0.00121275 |
| Подсветка | ARGB |
| Размеры вентилятора (ДхШхВ) | 92x92x25 мм |
| Скорость вращения | 900-2300±10% об/мин |
| Совместимость | Intel LGA115X/1200/1700, AMD AM4 |
| Состав | Алюминий, медь, пластик |
| Уровень шума | 20 - 30.5 дБ |
| Штрихкод | 100039548728 |