
8 777 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 8 мм |
| Длина | 54 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | max: 36 W / max: 72 W |
| Выходной сигнал | PWM(ШИМ) CV |
| Каналы управления | 1 CH (1 канал Mono) |
| Класс пылевлагозащиты | IP20 |
| Материал корпуса | Термопласт |
| Напряжение питания | 12 V / 24 V |
| Связь пульт/контроллер | Проводной |
| Способ монтажа | Врезной в мебель |
| Тип товара | Диммер |
| Ток нагрузки | max: 3 A |
| Файлы | https://transistor.ru/upload/iblock/ce3/ce30d6ddbacf924069529d6d334eac76.pdf |