
1 197 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 15 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Краткое описание | Крепление для датчиков движения на стену |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение | Прожекторы |
| Тип товара | Крепеж |
| Файлы | https://transistor.ru/upload/iblock/303/303fc125b0fd80a716510ecbf01ab99c.pdf |