13 540 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No Name |
| Тип разъема | 3-pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | M8482 |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 1 |
| Вес | 0.25 кг |
| Вход | 220 В |
| Выход | 24В |
| Выходной ток | 1.875А |
| Гарантия | 1 год |
| Код ТН ВЭД | 8504405500 |
| Мощность (Bт) | 45Вт |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Цвет | Белый |
| Штрихкод | 6975260318674 |