

643 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deluxe |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DLGP-401 |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 70 |
| Вес | 0.13 кг |
| Вход | AC 100V-240V 50/60Hz & DC 12V-24V (Автомобильная зарядка) |
| Выход | DC 4.35V---600mA |
| Гарантия | 1 год |
| Код ТН ВЭД | 8504405500 |
| Код товара Kaspi | 101868118 |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Снижена цена | 1 |
| Цвет | Чёрный |
| Штрихкод | 4870207650591 |