3 498 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 911401734152 |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 24 |
| Вес | 2.98 кг |
| Гарантия | 2 года |
| Код НКТ | 0200210069099 |
| Код ТН ВЭД | 9405110039 |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Потребляемая мощность при работе | 11 Вт |
| Рабочее напряжение | 220-240В |
| Световой поток | 900 лм |
| Снижена цена | 1 |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 4000K |
| Штрихкод | 8710163344812 |