

15 735 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SHIP |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 701024002 |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 5 |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантия | 1 год |
| Длина кабеля | 1,9 м |
| Код ТН ВЭД | 8414598000 |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Рабочее напряжение | 220В, 50Гц |
| Размеры вентилятора (ДхШхВ) | 12х12х3,8 см |
| Штрихкод | 6900405201818 |