

4 854 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHIP |
| Вес | 0.49 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 701022000 |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 40 |
| Гарантия | 1 год |
| Код ТН ВЭД | 8414598000 |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Рабочее напряжение | 220 В |
| Размеры вентилятора (ДхШхВ) | 12х12х3,8 см |
| Штрихкод | 6922061100892 |