

9 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JONSBO |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZA-120W White |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 60 |
| Вес | 0.23 кг |
| Воздушный поток | 62,26 CFM |
| Габариты (ШхГхВ) | 120x120x25 мм |
| Гарантия | 1 год |
| Код ТН ВЭД | 8414592000 |
| Код товара Kaspi | 151047228 |
| Количество вентиляторов | 1 шт |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Скорость вращения | 800 - 2400 об/мин |
| Снижена цена | 1 |
| Тип коннектора | 4 pin PWM + 3 pin ARGB |
| Тип подшипника | Гидравлический |
| Уровень шума | 37,1 дБА |
| Штрихкод | 6970620554457 |