

14 990 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 20 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SVC |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-порт | 5В-2А |
| Артикул | NUC-08-100W |
| Базовая единица | шт |
| В упаковке | 30 |
| Вес | 0.43 кг |
| Гарантия | 1 год |
| Код НКТ | 0200213825937 |
| Код ТН ВЭД | 8504405500 |
| Код товара Kaspi | 100794782 |
| Материал | Металл/пластик |
| Мощность (Bт) | 100 Вт |
| Объём | 0.01 м<sup>3</sup> |
| Снижена цена | 1 |
| Совместимость | HP, Sony, Asus, Aсer, Fujitsu-Siemens, IBM, Dell, Lenovo, Toshiba, Samsung, BenQ, Panasonic |
| Страна производства | Китай |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Цвет | Чёрный |
| Штрихкод | 4870207650058 |